0
Cerere de ofertă
0,00 RON
0
Cos
0,00 RON
Încărcare...
Încărcare...
Cererile şi comanda au fost actualizate!
Cererile şi comanda au fost actualizate!Cererile şi comanda au fost actualizate!
Acest produs nu este în stoc.
Ne pare rău, dar acest produs nu este în stoc.

SFP-10G-SR-S=

Denumirea produsului: Cisco SFP-10G-SR-S= module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
EAN: 882658782466
Part number: SFP-10G-SR-S=
-76%
3 069,71 RON fara TVA
737,40 RON fara TVA
877,51 RON cu TVA
Disponibilitate:
21-30 buc livrare rapida
(6-7 zile lucratoare)
Livrare:
vineri, 3 decembrie 2021
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Livrare prin curierat  29,39 RON Socoteşte
Descriere
Citeşte mai multe despre Cisco SFP-10G-SR-S= module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Specificaţie
Performanță
Tip aparat emisie-recepție SFP Fibră optică  
Viteza maximă cu care datele pot fi transmise la un singur dispozitiv la altul.  Rata de transfer de date (max) 10000 Mbit/s  
Tipul de interfaţă SFP+  
Fibră multi-mod (MMF) suportat Da  
Conector cu fibră optică LC  
Standard transceiver SFP SR  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  De lungimi de undă 850 nm  
Reţea standard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u  
Sistem duplex Completă  
Auto MDI / MDI-X Da  
Caracteristici
Descriere a caracteristicilor de sprijin hot-plug pentru produsul  Sprijin Hot-Plug Da  
Certificare MSA  
Conditii de mediu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) -40 - 85 °C  
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C  
Interval relativ operaţional de umiditate 0 - 95%  
Gama de stocare umiditate relativă 0 - 95%  
Greutate şi dimensiuni
Lărgime 13,4 milimetri  
Adâncime 56,5 milimetri  
Înălțimea produsului  Înălţime 8,5 milimetri  
Datele de ambalare
Număr de produse incluse 1 buc.  

Promoţii actuale
Păstrați legătura!
Abonați-vă la newsletterul nostru și fiți la curent cu promoțiile și știrile noastre.

Făcând clic pe butonul „Abonare” sunteți de acord să primiți informații de marketing pe adresa dumneavoastră de e-mail. Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi administrate de Senetic Distribution SRL, cu sediul social la Calea Rahovei nr. 266-268, corp 60, etaj 3, camera 10A, Axele B1/2-D, Stalpii 11-12, sector 5, Bucuresti, România. Aveți dreptul de a solicita acces la datele cu caracter personal și de a rectifica, șterge sau limita prelucrarea, precum și de a obiecta față de prelucrarea datelor. Puteți găsi informații detaliate despre prelucrarea datelor cu caracter personal în politica de confidențialitate.

Adresa e-mail este validă.
Această adresă E-mail este deja confirmată.
Această adresă E-mail încă nu a fost confirmată.
Vă mulțumim!
Verificați folderul Mesaje primite - veți primi un mesaj de la noi prin care vă solicităm să confirmați abonarea la newsletter.
Parteneriate
Metode de plată
Metode de trimitere
EBA National Winner Banner