0
Cerere de ofertă
0,00 RON
0
Cos
0,00 RON
Încărcare...
Încărcare...
Cererile şi comanda au fost actualizate!
Cererile şi comanda au fost actualizate!Cererile şi comanda au fost actualizate!
Acest produs nu este în stoc.
Ne pare rău, dar acest produs nu este în stoc.

MMA1L10-CR

Denumirea produsului: Mellanox Technologies MMA1L10-CR module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 10000 Mbit/s QSFP28 1310 nm
EAN: 5054444036403
Part number: MMA1L10-CR
14 560,25 RON fara TVA
17 326,70 RON cu TVA
Lipsă în depozit
Please wait ...
Descriere
Citeşte mai multe despre Mellanox Technologies MMA1L10-CR module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 10000 Mbit/s QSFP28 1310 nm
Specificaţie
Performanță
Tip aparat emisie-recepție SFP Fibră optică  
Viteza maximă cu care datele pot fi transmise la un singur dispozitiv la altul.  Rata de transfer de date (max) 10000 Mbit/s  
Tipul de interfaţă QSFP28  
Fibră mod unic (SMF) suportat Da  
Conector cu fibră optică QSFP28  
Maximă de transfer de la distanţă 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  De lungimi de undă 1310 nm  
Reţea standard IEEE 802.3ba,IEEE 802.3bm  
Managementul energiei
Tensiunea de intrare 3.6 V  
Cantitatea de energie consumata de acest model, exprimată în wați. Valori tipice pe care producătorii le dau sunt consumul de energie atunci când aparatul este inchis, mod standby/suspendat, tipic de utilizare, maximă de utilizare.  Puterea consumată 3,5 W  
Conditii de mediu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C  
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C  
Interval relativ operaţional de umiditate 15 - 85%  
Greutate şi dimensiuni
Lărgime 18,7 milimetri  
Adâncime 123,3 milimetri  
Certificate de sustenabilitate RoHS  

Promoţii actuale
Păstrați legătura!
Abonați-vă la newsletterul nostru și fiți la curent cu promoțiile și știrile noastre.

Făcând clic pe butonul „Abonare” sunteți de acord să primiți informații de marketing pe adresa dumneavoastră de e-mail. Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi administrate de Senetic Distribution SRL, cu sediul social la Calea Rahovei nr. 266-268, corp 60, etaj 3, camera 10A, Axele B1/2-D, Stalpii 11-12, sector 5, Bucuresti, România. Aveți dreptul de a solicita acces la datele cu caracter personal și de a rectifica, șterge sau limita prelucrarea, precum și de a obiecta față de prelucrarea datelor. Puteți găsi informații detaliate despre prelucrarea datelor cu caracter personal în politica de confidențialitate.

Adresa e-mail este validă.
Această adresă E-mail este deja confirmată.
Această adresă E-mail încă nu a fost confirmată.
Vă mulțumim!
Verificați folderul Mesaje primite - veți primi un mesaj de la noi prin care vă solicităm să confirmați abonarea la newsletter.
Parteneriate
Metode de plată
Metode de trimitere
EBA National Winner Banner