0
Cerere de ofertă
0,00 RON
0
Cos
0,00 RON
Încărcare...
Încărcare...
Cererile şi comanda au fost actualizate!
Cererile şi comanda au fost actualizate!Cererile şi comanda au fost actualizate!
Acest produs nu este în stoc.
Ne pare rău, dar acest produs nu este în stoc.

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver convertoare media pentru rețea 1310 nm

Part number: MGBT1
EAN: 4260039342724
Part number: MGBT1
526,61 RON fara TVA
519,98 RON fara TVA
618,78 RON cu TVA
Disponibilitate:
5.00 buc livrare rapida
Livrare:
marți, 31 mai 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Livrare prin curierat  29,32 RON Socoteşte
Descriere
Citeşte mai multe despre Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver convertoare media pentru rețea 1310 nm
Specificaţie
Reţea
Interfață intrare convertor 1000Base-T  
Performanță
Maximă de transfer de la distanţă 100 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  De lungimi de undă 1310 nm  
Greutate şi dimensiuni
Lărgime 13,4 milimetri  
Adâncime 66 milimetri  
Înălțimea produsului  Înălţime 8,5 milimetri  
Conditii de mediu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 70 °C  
Intervalul de temperatură pentru depozitare -40 - 85 °C  
Interval relativ operaţional de umiditate 10 - 85%  
Gama de stocare umiditate relativă 5 - 90%  
Alte caracteristici
Interfata de porturi pentru a  conecta alte piese de echipament. USB (Universal Serial Bus) a devenit cele mai populare interfaţă cu fir pentru a vă conecta periferice. Acceptă USB 2.0 viteze de până la 480 Mbiţi/s (USB 1: 12 Mbit/s). Interfaţa FireWire este, de asemenea, cunoscut ca IEEE 1394 standard. Îmbunătăţită IDE (EIDE) este uneori denumită rapidă ATA, fast IDE sau ATA-2.  Interfaţă RJ-45  

Promoţii actuale
Păstrați legătura!
Abonați-vă la newsletterul nostru și fiți la curent cu promoțiile și știrile noastre.

Făcând clic pe butonul „Abonare” sunteți de acord să primiți informații de marketing pe adresa dumneavoastră de e-mail. Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi administrate de Senetic Distribution SRL, cu sediul social la Calea Rahovei nr. 266-268, corp 60, etaj 3, camera 10A, Axele B1/2-D, Stalpii 11-12, sector 5, Bucuresti, România. Aveți dreptul de a solicita acces la datele cu caracter personal și de a rectifica, șterge sau limita prelucrarea, precum și de a obiecta față de prelucrarea datelor. Puteți găsi informații detaliate despre prelucrarea datelor cu caracter personal în politica de confidențialitate.

Adresa e-mail este validă.
Această adresă E-mail este deja confirmată.
Această adresă E-mail încă nu a fost confirmată.
Vă mulțumim!
Verificați folderul Mesaje primite - veți primi un mesaj de la noi prin care vă solicităm să confirmați abonarea la newsletter.
Parteneriate
Metode de plată
Metode de trimitere
EBA National Winner Banner