0
Cerere de ofertă
0,00 RON
0
Cos
0,00 RON
Încărcare...
Încărcare...
Cererile şi comanda au fost actualizate!
Cererile şi comanda au fost actualizate!Cererile şi comanda au fost actualizate!
Acest produs nu este în stoc.
Ne pare rău, dar acest produs nu este în stoc.

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP convertoare media pentru rețea 850 nm

Part number: MGBSX1
EAN: 4260039342731
Part number: MGBSX1
526,61 RON fara TVA
519,98 RON fara TVA
618,78 RON cu TVA
Disponibilitate:
50+ buc livrare rapida
Livrare:
joi, 2 iunie 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Livrare prin curierat  29,32 RON Socoteşte
Descriere
Citeşte mai multe despre Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP convertoare media pentru rețea 850 nm
Specificaţie
Conexiune
Tehnologia de conectare Prin cablu  
Performanță
Maximă de transfer de la distanţă 550 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  De lungimi de undă 850 nm  
Conditii de mediu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 40 °C  
Intervalul de temperatură pentru depozitare -20 - 70 °C  
Interval relativ operaţional de umiditate 0 - 85%  
Gama de stocare umiditate relativă 5 - 90%  
Alte caracteristici
De tip Fibre MMF  

Promoţii actuale
Păstrați legătura!
Abonați-vă la newsletterul nostru și fiți la curent cu promoțiile și știrile noastre.

Făcând clic pe butonul „Abonare” sunteți de acord să primiți informații de marketing pe adresa dumneavoastră de e-mail. Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi administrate de Senetic Distribution SRL, cu sediul social la Calea Rahovei nr. 266-268, corp 60, etaj 3, camera 10A, Axele B1/2-D, Stalpii 11-12, sector 5, Bucuresti, România. Aveți dreptul de a solicita acces la datele cu caracter personal și de a rectifica, șterge sau limita prelucrarea, precum și de a obiecta față de prelucrarea datelor. Puteți găsi informații detaliate despre prelucrarea datelor cu caracter personal în politica de confidențialitate.

Adresa e-mail este validă.
Această adresă E-mail este deja confirmată.
Această adresă E-mail încă nu a fost confirmată.
Vă mulțumim!
Verificați folderul Mesaje primite - veți primi un mesaj de la noi prin care vă solicităm să confirmați abonarea la newsletter.
Parteneriate
Metode de plată
Metode de trimitere
EBA National Winner Banner