0
Cerere de ofertă
0,00 RON
0
Cos
0,00 RON
Încărcare...
Încărcare...
Cererile şi comanda au fost actualizate!
Cererile şi comanda au fost actualizate! Cererile şi comanda au fost actualizate!
Acest produs nu este în stoc.
Ne pare rău, dar acest produs nu este în stoc.
Home Office Hardware

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN: 4260039342748
Part number: MGBLH1
SKU: 1004137
1 136,70 RON fara TVA
1 352,67 RON cu TVA
Lipsă în depozit
Modalități de plată
Modalități de livrare

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN:

4260039342748

Part number:

MGBLH1

SKU: 1004137
Soluții ideale pentru afacerea dumneavoastră
Găsim soluția optimă pentru afacerea dumneavoastră. Specialiștii noștri în vânzări și presale selectează în fiecare zi produse și servicii pentru clienții noștri.
Livrare expresă a echipamentelor în întreaga lume
Vă garantăm livrarea la timp a echipamentelor dumneavoastră, oriunde v-ați afla. Colaborăm cu parteneri globali pentru a ne asigura că logistica noastră este optimizată.
Sprijin pentru implementare garantat
Oferim sprijin în implementarea soluțiilor în afacerea dumneavoastră. Inginerii noștri calificați vă ajută să vă gestionați eficient infrastructura.
Clientul pe primul loc
Experții noștri RMA se ocupă de reclamații și de înlocuirea echipamentelor rapid și eficient, astfel încât afacerea dumneavoastră să funcționeze fără probleme.
Descriere
Transceiverul Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP dispune de o tehnologie de conectare de tip wired, cu o capacitate de 1300  nm de lungimi de undă. De asemenea, în ceea ce privește condițiile de mediu acceptate pentru acest dispozitiv, ele se încadrează între 0 - 40  °C pentru intervalul de temperatură de funcţionare (T-T), și un interval de temperatură pentru depozitare aflat între -20 - 70  °C. Intervalul relativ operaţional de umiditate este cuprins între valorile 0 - 85  %, având o gamă de stocare umiditate relativă între 5 - 90  %. Alte caracteristici cuprind dimensiunile(LxAxI) fizice ale produsului care sunt următoarele - 85 x 134 x 56  milimetri, acestea reprezentând lățimea, adâncimea și înălțimea.
Specificaţie
Performanță
Tip aparat emisie-recepție SFP 
Fibră optică
afișează mai multe
Rată maximă transfer de date  Rată maximă transfer de date
1000 Mbit/s
afișează mai multe
Tipul de interfaţă 
mini-GBIC
afișează mai multe
Fibră mod unic (SMF) suportat 
Da
afișează mai multe
Conector cu fibră optică  Conector cu fibră optică
LC
afișează mai multe
Standard transceiver SFP 
LH
afișează mai multe
Maximă de transfer de la distanţă  Maximă de transfer de la distanţă
40000 m
afișează mai multe
De lungimi de undă  De lungimi de undă
1300 nm
afișează mai multe
Caracteristici
Priza si Pornire  Priza si Pornire
Da
afișează mai multe
Funcție Hot-swap 
Da
afișează mai multe
Siguranţă  Siguranţă
FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2
afișează mai multe
Ţara de origine  Ţara de origine
China
afișează mai multe
Compatibilitate de marca  Compatibilitate de marca
Cisco
afișează mai multe
Certificare 
FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B
afișează mai multe
Managementul energiei
Consum de energie (tipic)  Consum de energie (tipic)
1 W
afișează mai multe
Conditii de mediu
Temperatura maximă de funcţionare 
40 °C
afișează mai multe
Interval de temperatură de funcţionare (T-T)  Interval de temperatură de funcţionare (T-T)
0 - 40 °C
afișează mai multe
Temperatură de depozitare (T-T)  Temperatură de depozitare (T-T)
-20 - 70 °C
afișează mai multe
Interval relativ operaţional de umiditate 
0 - 85%
afișează mai multe
Umiditate relativă la depozitare (H-H) 
5 - 90%
afișează mai multe
Greutate şi dimensiuni
Lățime  Lățime
56,5 milimetri
afișează mai multe
Adâncime  Adâncime
13,4 milimetri
afișează mai multe
Înălţime  Înălţime
8,5 milimetri
afișează mai multe
Greutate  Greutate
20 g
afișează mai multe
Datele de ambalare
Număr de produse incluse  Număr de produse incluse
1 buc.
afișează mai multe
Lăţime de ambalaj  Lăţime de ambalaj
81,3 milimetri
afișează mai multe
Adâncimea de ambalaj  Adâncimea de ambalaj
127 milimetri
afișează mai multe
Înălţime de ambalaj  Înălţime de ambalaj
25,4 milimetri
afișează mai multe
Greutatea pachetului  Greutatea pachetului
50 g
afișează mai multe
Date logistice
Cantitate per ambalaj 
1 buc.
afișează mai multe
Cod Sistem Armonizat (HS) 
85369010
afișează mai multe
Alte caracteristici
Dimensiuni(LxAxI)  Dimensiuni(LxAxI)
85 x 134 x 56 milimetri
afișează mai multe

Produse selectate

Păstrați legătura!
Abonați-vă la newsletterul nostru și fiți la curent cu promoțiile și știrile noastre.

Făcând clic pe butonul „Abonare” sunteți de acord să primiți informații de marketing pe adresa dumneavoastră de e-mail. Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi administrate de Senetic Distribution SRL, cu sediul social la Calea Rahovei nr. 266-268, corp 60, etaj 3, camera 10A, Axele B1/2-D, Stalpii 11-12, sector 5, Bucuresti, România. Aveți dreptul de a solicita acces la datele cu caracter personal și de a rectifica, șterge sau limita prelucrarea, precum și de a obiecta față de prelucrarea datelor. Puteți găsi informații detaliate despre prelucrarea datelor cu caracter personal în politica de confidențialitate.

Adresa e-mail este validă.
Această adresă E-mail este deja confirmată.
Această adresă E-mail încă nu a fost confirmată.
Vă mulțumim!
Verificați folderul Mesaje primite - veți primi un mesaj de la noi prin care vă solicităm să confirmați abonarea la newsletter.
Portalul reseller
Tot ceea ce căutați.Alăturați-vă
nouă!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pentru clienții de afaceriAlăturați-vă
nouă!
Metode de plată
Metode de trimitere
Certificate şi distincţii