0
Cerere de ofertă
0,00 RON
0
Cos
0,00 RON
Încărcare...
Încărcare...
Cererile şi comanda au fost actualizate!
Cererile şi comanda au fost actualizate!Cererile şi comanda au fost actualizate!
Acest produs nu este în stoc.
Ne pare rău, dar acest produs nu este în stoc.

Cisco GLC-SX-MMD= module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1000 Mbit/s SFP 850 nm

Part number: GLC-SX-MMD=
EAN: 882658340895
Part number: GLC-SX-MMD=
-64%
2 309,70 RON fara TVA
835,25 RON fara TVA
993,95 RON cu TVA
Disponibilitate:
50+ buc livrare rapida
Livrare:
joi, 2 iunie 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Livrare prin curierat  29,32 RON Socoteşte
Descriere
Modulul transceiver GLC-SX-MMD=1000BASE-SX SFP MMF, 850nm, DOM este de o calitate superioară având tipul de interfață SFP și o rețea de transfer de date de maxim 1000 Mbit/secundă. Conectorul cu fibră optică este de tip LC, în timp ce rețeaua standard este de tip IEEE 802.3z. Tipul de aparat emisie-recepție SFP este SX, iar modulul prezintă 2 Porturi de canal Fibre. Din punct de vedere al performanței, GLC-SX-MMD are avantajul funcției Hot-swap și o maximă de transfer de la distanţă de 10000m. Tranceiverul prezintă 850 nm lungimi de undă, având un cablu Multi-mode și un diametru cabluri de fibră suportate de 50/62.5  µm. Cantitatea de energie consumată de GLC-SX-MMD este de 1.5W în timp ce intervalul de temperatură de funcţionare (T-T) se încadrează între 0 - 70  °C iar cel de depozitare -40 - 85  °C. Caracteristicile exterioare cuprind o lărgime de 13.4  milimetri, adâncime de 56.5  milimetri, înălțimea de 8.5  milimetri și greutatea de numai 75  g.
Specificaţie
Performanță
Tip aparat emisie-recepție SFP Fibră optică  
Viteza maximă cu care datele pot fi transmise la un singur dispozitiv la altul.  Rata de transfer de date (max) 1000 Mbit/s  
Tipul de interfaţă SFP  
Fibră multi-mod (MMF) suportat Da  
Conector cu fibră optică LC  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  De lungimi de undă 850 nm  

Promoţii actuale
Păstrați legătura!
Abonați-vă la newsletterul nostru și fiți la curent cu promoțiile și știrile noastre.

Făcând clic pe butonul „Abonare” sunteți de acord să primiți informații de marketing pe adresa dumneavoastră de e-mail. Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi administrate de Senetic Distribution SRL, cu sediul social la Calea Rahovei nr. 266-268, corp 60, etaj 3, camera 10A, Axele B1/2-D, Stalpii 11-12, sector 5, Bucuresti, România. Aveți dreptul de a solicita acces la datele cu caracter personal și de a rectifica, șterge sau limita prelucrarea, precum și de a obiecta față de prelucrarea datelor. Puteți găsi informații detaliate despre prelucrarea datelor cu caracter personal în politica de confidențialitate.

Adresa e-mail este validă.
Această adresă E-mail este deja confirmată.
Această adresă E-mail încă nu a fost confirmată.
Vă mulțumim!
Verificați folderul Mesaje primite - veți primi un mesaj de la noi prin care vă solicităm să confirmați abonarea la newsletter.
Parteneriate
Metode de plată
Metode de trimitere
EBA National Winner Banner