0
Cerere de ofertă
0,00 RON
0
Cos
0,00 RON
Încărcare...
Încărcare...
Cererile şi comanda au fost actualizate!
Cererile şi comanda au fost actualizate! Cererile şi comanda au fost actualizate!
Acest produs nu este în stoc.
Ne pare rău, dar acest produs nu este în stoc.
Home Office Hardware

Cisco GLC-LH-SMD module de emisie-recepție pentru rețele 1000 Mbit/s SFP 1300 nm

EAN: 882658340901
Part number: GLC-LH-SMD=
SKU: 1009724
1 095,90 RON fara TVA
1 304,12 RON cu TVA
Disponibilitate:
10  buc
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Expediere estimata:
miercuri, 14 august 2024
Cost de livrare de la:  29,89 RON Calculați costul de livrare
Modalități de plată
Modalități de livrare

Cisco GLC-LH-SMD module de emisie-recepție pentru rețele 1000 Mbit/s SFP 1300 nm

EAN:

882658340901

Part number:

GLC-LH-SMD=

SKU: 1009724
Soluții ideale pentru afacerea dumneavoastră
Găsim soluția optimă pentru afacerea dumneavoastră. Specialiștii noștri în vânzări și presale selectează în fiecare zi produse și servicii pentru clienții noștri.
Livrare expresă a echipamentelor în întreaga lume
Vă garantăm livrarea la timp a echipamentelor dumneavoastră, oriunde v-ați afla. Colaborăm cu parteneri globali pentru a ne asigura că logistica noastră este optimizată.
Sprijin pentru implementare garantat
Oferim sprijin în implementarea soluțiilor în afacerea dumneavoastră. Inginerii noștri calificați vă ajută să vă gestionați eficient infrastructura.
Clientul pe primul loc
Experții noștri RMA se ocupă de reclamații și de înlocuirea echipamentelor rapid și eficient, astfel încât afacerea dumneavoastră să funcționeze fără probleme.
Descriere
Transceiverul GLC-LH-SMD=1000BASE-LX/LH SFP MMF/SMF, 1310nm, DOM prezintă un tip de interfață SFP și o rată de transfer de date de maxim 1000 Mbit/s. Conectorul de fibră optică este de tip LC în timp ce rețeaua standard pentru acest model cuprinde IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Tipul aparatului de emisie-recepție SFP este LH și LX iar tehnologia cablării tranceiverului este de tip 1000BASE-LX/LH . Din punct de vedere al performanței, maxima transferului de la distanță este de 10000 m având de asemenea 1300 nm de lungimi de undă. Produsele compatibile cu acest model de transceiver sunt după cum urmează Catalyst Express 500/520, Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500, Catalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975 și Catalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C.
Specificaţie
Performanță
Rată maximă transfer de date  Rată maximă transfer de date
1000 Mbit/s
afișează mai multe
Tipul de interfaţă 
SFP
afișează mai multe
Conector cu fibră optică  Conector cu fibră optică
LC, PC-ul
afișează mai multe
Standard transceiver SFP 
LH, LX
afișează mai multe
Maximă de transfer de la distanţă  Maximă de transfer de la distanţă
10000 m
afișează mai multe
De lungimi de undă  De lungimi de undă
1300 nm
afișează mai multe
Tehnologia cablării  Tehnologia cablării
1000BASE-LX,1000BASE-LH
afișează mai multe
Reţea standard  Reţea standard
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
afișează mai multe
Caracteristici
Ţara de origine  Ţara de origine
China
afișează mai multe
Produse compatibile  Produse compatibile
Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 Catalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975 Catalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C
afișează mai multe
Datele de ambalare
Lăţime de ambalaj  Lăţime de ambalaj
143 milimetri
afișează mai multe
Adâncimea de ambalaj  Adâncimea de ambalaj
158,8 milimetri
afișează mai multe
Înălţime de ambalaj  Înălţime de ambalaj
44,5 milimetri
afișează mai multe
Greutatea pachetului  Greutatea pachetului
90,7 g
afișează mai multe
Date logistice
Cantitate per ambalaj 
1 buc.
afișează mai multe
Cod Sistem Armonizat (HS) 
85369010
afișează mai multe
Păstrați legătura!
Abonați-vă la newsletterul nostru și fiți la curent cu promoțiile și știrile noastre.

Făcând clic pe butonul „Abonare” sunteți de acord să primiți informații de marketing pe adresa dumneavoastră de e-mail. Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi administrate de Senetic Distribution SRL, cu sediul social la Calea Rahovei nr. 266-268, corp 60, etaj 3, camera 10A, Axele B1/2-D, Stalpii 11-12, sector 5, Bucuresti, România. Aveți dreptul de a solicita acces la datele cu caracter personal și de a rectifica, șterge sau limita prelucrarea, precum și de a obiecta față de prelucrarea datelor. Puteți găsi informații detaliate despre prelucrarea datelor cu caracter personal în politica de confidențialitate.

Adresa e-mail este validă.
Această adresă E-mail este deja confirmată.
Această adresă E-mail încă nu a fost confirmată.
Vă mulțumim!
Verificați folderul Mesaje primite - veți primi un mesaj de la noi prin care vă solicităm să confirmați abonarea la newsletter.
Portalul reseller
Tot ceea ce căutați.Alăturați-vă
nouă!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pentru clienții de afaceriAlăturați-vă
nouă!
Metode de plată
Metode de trimitere
Certificate şi distincţii