OK
0
Cerere de ofertă
0,00 RON
0
Cos
0,00 RON
Încărcare...
Încărcare...
Cererile şi comanda au fost actualizate!
Cererile şi comanda au fost actualizate! Cererile şi comanda au fost actualizate!
Acest produs nu este în stoc.
Ne pare rău, dar acest produs nu este în stoc.
Home Office Hardware

Cisco GLC-EX-SMD= module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

EAN: 882658277047
Part number: GLC-EX-SMD=
SKU: 1001918
Pentru a stabili detaliile vă rugăm să ne contactaţi prin telefon sau prin e-mail.
Modalități de plată
Modalități de livrare

Cisco GLC-EX-SMD= module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

EAN:

882658277047

Part number:

GLC-EX-SMD=

SKU: 1001918
Tip aparat emisie-recepție SFP: Fibră optică
Rata de transfer de date (max): 1000 Mbit/s
Tipul de interfaţă: SFP
Fibră mod unic (SMF) suportat: Da
Standard transceiver SFP: EX/EZX
Maximă de transfer de la distanţă: 40000 m
De lungimi de undă: 1310 nm
Funcție Hot-swap: Da
afișează mai multe
Soluții ideale pentru afacerea dumneavoastră
Găsim soluția optimă pentru afacerea dumneavoastră. Specialiștii noștri în vânzări și presale selectează în fiecare zi produse și servicii pentru clienții noștri.
Livrare expresă a echipamentelor în întreaga lume
Vă garantăm livrarea la timp a echipamentelor dumneavoastră, oriunde v-ați afla. Colaborăm cu parteneri globali pentru a ne asigura că logistica noastră este optimizată.
Sprijin pentru implementare garantat
Oferim sprijin în implementarea soluțiilor în afacerea dumneavoastră. Inginerii noștri calificați vă ajută să vă gestionați eficient infrastructura.
Clientul pe primul loc
Experții noștri RMA se ocupă de reclamații și de înlocuirea echipamentelor rapid și eficient, astfel încât afacerea dumneavoastră să funcționeze fără probleme.
Descriere
Cisco GLC-EX-SMD=. Tip aparat emisie-recepție SFP: Fibră optică, Rată maximă transfer de date: 1000 Mbit/s, Tipul de interfaţă: SFP. Produse compatibile: Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750
Specificaţie
Performanță
Tip aparat emisie-recepție SFP 
Fibră optică
afișează mai multe
Rată maximă transfer de date  Rată maximă transfer de date
1000 Mbit/s
afișează mai multe
Tipul de interfaţă 
SFP
afișează mai multe
Fibră mod unic (SMF) suportat 
Da
afișează mai multe
Maximă de transfer de la distanţă  Maximă de transfer de la distanţă
40000 m
afișează mai multe
De lungimi de undă  De lungimi de undă
1310 nm
afișează mai multe
Porturile canal Fibre  Porturile canal Fibre
1
afișează mai multe
Caracteristici
Funcție Hot-swap 
Da
afișează mai multe
Produse compatibile  Produse compatibile
Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750
afișează mai multe
Date logistice
Cod Sistem Armonizat (HS) 
85369010
afișează mai multe
Produse selectate
Păstrați legătura!
Abonați-vă la newsletterul nostru și fiți la curent cu promoțiile și știrile noastre.

Făcând clic pe butonul „Abonare” sunteți de acord să primiți informații de marketing pe adresa dumneavoastră de e-mail. Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi administrate de Senetic Distribution SRL, cu sediul social la Calea Rahovei nr. 266-268, corp 60, etaj 3, camera 10A, Axele B1/2-D, Stalpii 11-12, sector 5, Bucuresti, România. Aveți dreptul de a solicita acces la datele cu caracter personal și de a rectifica, șterge sau limita prelucrarea, precum și de a obiecta față de prelucrarea datelor. Puteți găsi informații detaliate despre prelucrarea datelor cu caracter personal în politica de confidențialitate.

Adresa e-mail este validă.
Această adresă E-mail este deja confirmată.
Această adresă E-mail încă nu a fost confirmată.
Vă mulțumim!
Verificați folderul Mesaje primite - veți primi un mesaj de la noi prin care vă solicităm să confirmați abonarea la newsletter.
Portalul reseller
Tot ceea ce căutați.Alăturați-vă
nouă!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pentru clienții de afaceriAlăturați-vă
nouă!
Metode de plată
Metode de trimitere
Certificate şi distincţii