0
Cerere de ofertă
0,00 RON
0
Cos
0,00 RON
Încărcare...
Încărcare...
Cererile şi comanda au fost actualizate!
Cererile şi comanda au fost actualizate! Cererile şi comanda au fost actualizate!
Acest produs nu este în stoc.
Ne pare rău, dar acest produs nu este în stoc.
Home Office Hardware

D-Link DEM-311GT module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1000 Mbit/s SFP 850 nm

EAN: 790069248153
Part number: DEM-311GT
SKU: 1655250
125,87 RON fara TVA
149,79 RON cu TVA
Disponibilitate:
11-20  buc
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Livrare estimata:
joi, 25 aprilie 2024
Pachet de la
curier:  32,18 RON
Calculați costul de livrare
Modalități de plată
Modalități de livrare

D-Link DEM-311GT module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1000 Mbit/s SFP 850 nm

EAN:

790069248153

Part number:

DEM-311GT

SKU: 1655250
Soluții ideale pentru afacerea dumneavoastră
Găsim soluția optimă pentru afacerea dumneavoastră. Specialiștii noștri în vânzări și presale selectează în fiecare zi produse și servicii pentru clienții noștri.
Livrare expresă a echipamentelor în întreaga lume
Vă garantăm livrarea la timp a echipamentelor dumneavoastră, oriunde v-ați afla. Colaborăm cu parteneri globali pentru a ne asigura că logistica noastră este optimizată.
Sprijin pentru implementare garantat
Oferim sprijin în implementarea soluțiilor în afacerea dumneavoastră. Inginerii noștri calificați vă ajută să vă gestionați eficient infrastructura.
Clientul pe primul loc
Experții noștri RMA se ocupă de reclamații și de înlocuirea echipamentelor rapid și eficient, astfel încât afacerea dumneavoastră să funcționeze fără probleme.
Descriere
D-Link DEM-311GT. Tip aparat emisie-recepție SFP: Fibră optică, Rată maximă transfer de date: 1000 Mbit/s, Tipul de interfaţă: SFP. Lăţime de ambalaj: 74 milimetri, Adâncimea de ambalaj: 131 milimetri, Înălţime de ambalaj: 49 milimetri. Lungime ambalaj expediere: 36 cm, Lățime ambalaj expediere: 26 cm, Înălțime ambalaj expediere: 31 cm
Specificaţie
Performanță
Tip aparat emisie-recepție SFP 
Fibră optică
afișează mai multe
Rată maximă transfer de date  Rată maximă transfer de date
1000 Mbit/s
afișează mai multe
Tipul de interfaţă 
SFP
afișează mai multe
Fibră mod unic (SMF) suportat 
Nu
afișează mai multe
Fibră multi-mod (MMF) suportat 
Da
afișează mai multe
Conector cu fibră optică  Conector cu fibră optică
LC
afișează mai multe
Diametru cabluri de fibră suportate 
50/125 µm
afișează mai multe
Standard transceiver SFP 
SX
afișează mai multe
Maximă de transfer de la distanţă  Maximă de transfer de la distanţă
550 m
afișează mai multe
De lungimi de undă  De lungimi de undă
850 nm
afișează mai multe
Reţea standard  Reţea standard
IEEE 802.3x
afișează mai multe
Sistem duplex  Sistem duplex
Completă
afișează mai multe
Caracteristici
Funcție Hot-swap 
Da
afișează mai multe
Conditii de mediu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T)  Interval de temperatură de funcţionare (T-T)
0 - 40 °C
afișează mai multe
Temperatură de depozitare (T-T)  Temperatură de depozitare (T-T)
-40 - 85 °C
afișează mai multe
Datele de ambalare
Lăţime de ambalaj  Lăţime de ambalaj
74 milimetri
afișează mai multe
Adâncimea de ambalaj  Adâncimea de ambalaj
131 milimetri
afișează mai multe
Înălţime de ambalaj  Înălţime de ambalaj
49 milimetri
afișează mai multe
Greutatea pachetului  Greutatea pachetului
64 g
afișează mai multe
Date logistice
Greutate totală palet (pe mare) 
246,8 kilograme
afișează mai multe
Înălțime palet (aerian) 
199 cm
afișează mai multe
Lățime brută palet 
122 cm
afișează mai multe
Cutii ambalaj (exterior) per palet (maritim) 
54 buc.
afișează mai multe
Produse per palet (maritim) 
2700 buc.
afișează mai multe
Greutate brută cutie ambalaj de transport (interior) 
4,2 kilograme
afișează mai multe
Înălțime palet (pe mare) 
199 cm
afișează mai multe
Lungime ambalaj expediere 
36 cm
afișează mai multe
Lungime brută palet 
102 cm
afișează mai multe
Înălțime ambalaj expediere 
31 cm
afișează mai multe
Lățime ambalaj expediere 
26 cm
afișează mai multe
Greutate netă ambalaj de transport 
3,2 kilograme
afișează mai multe
Produse per ambalaj de transport (interior) 
50 buc.
afișează mai multe
Cutii ambalaj (exterior) per palet (aerian) 
54 buc.
afișează mai multe
Greutate totală palet (aerian) 
246,8 kilograme
afișează mai multe
Cantitate per palet (aerian) 
2700 buc.
afișează mai multe
Cod Sistem Armonizat (HS) 
85369010
afișează mai multe

Produse selectate

Păstrați legătura!
Abonați-vă la newsletterul nostru și fiți la curent cu promoțiile și știrile noastre.

Făcând clic pe butonul „Abonare” sunteți de acord să primiți informații de marketing pe adresa dumneavoastră de e-mail. Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi administrate de Senetic Distribution SRL, cu sediul social la Calea Rahovei nr. 266-268, corp 60, etaj 3, camera 10A, Axele B1/2-D, Stalpii 11-12, sector 5, Bucuresti, România. Aveți dreptul de a solicita acces la datele cu caracter personal și de a rectifica, șterge sau limita prelucrarea, precum și de a obiecta față de prelucrarea datelor. Puteți găsi informații detaliate despre prelucrarea datelor cu caracter personal în politica de confidențialitate.

Adresa e-mail este validă.
Această adresă E-mail este deja confirmată.
Această adresă E-mail încă nu a fost confirmată.
Vă mulțumim!
Verificați folderul Mesaje primite - veți primi un mesaj de la noi prin care vă solicităm să confirmați abonarea la newsletter.
Portalul reseller
Tot ceea ce căutați.Alăturați-vă
nouă!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pentru clienții de afaceriAlăturați-vă
nouă!
Metode de plată
Metode de trimitere
Certificate şi distincţii