0
Cerere de ofertă
0,00 RON
0
Cos
0,00 RON
Încărcare...
Încărcare...
Cererile şi comanda au fost actualizate!
Cererile şi comanda au fost actualizate!Cererile şi comanda au fost actualizate!
Acest produs nu este în stoc.
Ne pare rău, dar acest produs nu este în stoc.
Home Office Hardware

AT-MMC2000/SP-960

Denumirea produsului: Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 convertoare media pentru rețea 1000 Mbit/s 850 nm Multimodală Argint
EAN: 767035218632
Part number: AT-MMC2000/SP-960
577,66 RON fara TVA
687,42 RON cu TVA
Disponibilitate:
11-20 buc cu livrare
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Livrare estimata:
joi, 23 februarie 2023
Livrare prin curierat  23,45 RON Socoteşte
Descriere
Citeşte mai multe despre Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 convertoare media pentru rețea 1000 Mbit/s 850 nm Multimodală Argint
Specificaţie
Reţea
Viteza maximă cu care datele pot fi transmise la un singur dispozitiv la altul.  Rata de transfer de date (max) 1000 Mbit/s  
Interfață intrare convertor 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T  
Interfață ieșire convertor 1000Base-SX  
Reţea standard IEEE 802.1Q  
Tip interfață Ethernet Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN rată de transfer de date 10,100,1000 Mbit/s  
Tehnologie de cablare fibră ethernet 1000BASE‑SX  
Jumbo suportã frame-uri Da  
Sprijin VLAN Da  
Conexiune
Tehnologia de conectare Prin cablu  
Ethernet LAN (RJ-45) cantitatea de porturi 1  
Conector cu fibră optică SFP  
Performanță
Maximă de transfer de la distanţă 500 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  De lungimi de undă 850 nm  
Structură mod fibră Multimodală  
Design
Dispozitivul este incorporat sau are nevoie pentru a fi incorporat (da/nu). Nu, înseamnă că dispozitivul este conectat extern prin fir sau fără fir.  Intern Nu  
Culoarea produsului Argint  
Certificare CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI  
Managementul energiei
Tensiunea de intrare 12 V  
Curent de intrare 0.14 A  
Greutate şi dimensiuni
Lărgime 54,9 milimetri  
Adâncime 101,6 milimetri  
Înălțimea produsului  Înălţime 21,8 milimetri  
Greutatea produsului fără ambalaj (greutate netă). Dacă este posibil, greutatea netă este data si  inclusiv accesorii standard şi anexe.Vă rugăm să reţineţi că uneori producătorul  ofera o interpretare prea comerciala a greutatii de produs, fara greutatea accesoriilor și/sau a altor anexe.  Greutate 170 g  
Conditii de mediu
Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 50 °C  
Intervalul de temperatură pentru depozitare -30 - 70 °C  
Interval relativ operaţional de umiditate 5 - 95%  
Gama de stocare umiditate relativă 5 - 95%  
Altitudinea de operare 0 - 3048 m  
Conţinutul de ambalaje
Manualul Da  
Ghid de instalare Da  
Ghid utilizator Da  

Promoţii actuale
Păstrați legătura!
Abonați-vă la newsletterul nostru și fiți la curent cu promoțiile și știrile noastre.

Făcând clic pe butonul „Abonare” sunteți de acord să primiți informații de marketing pe adresa dumneavoastră de e-mail. Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi administrate de Senetic Distribution SRL, cu sediul social la Calea Rahovei nr. 266-268, corp 60, etaj 3, camera 10A, Axele B1/2-D, Stalpii 11-12, sector 5, Bucuresti, România. Aveți dreptul de a solicita acces la datele cu caracter personal și de a rectifica, șterge sau limita prelucrarea, precum și de a obiecta față de prelucrarea datelor. Puteți găsi informații detaliate despre prelucrarea datelor cu caracter personal în politica de confidențialitate.

Adresa e-mail este validă.
Această adresă E-mail este deja confirmată.
Această adresă E-mail încă nu a fost confirmată.
Vă mulțumim!
Verificați folderul Mesaje primite - veți primi un mesaj de la noi prin care vă solicităm să confirmați abonarea la newsletter.
Parteneriate
Metode de plată
Metode de trimitere
EBA National Winner Banner