0
Cerere de ofertă
0,00 RON
0
Cos
0,00 RON
Încărcare...
Încărcare...
Cererile şi comanda au fost actualizate!
Cererile şi comanda au fost actualizate! Cererile şi comanda au fost actualizate!
Acest produs nu este în stoc.
Ne pare rău, dar acest produs nu este în stoc.
Home Office Hardware

Intellinet 750912 cabluri din fibră optică 1 m LC SC OM3 Vernil

EAN: 766623750912
Part number: 750912
SKU: 1044506
34,29 RON fara TVA
40,81 RON cu TVA
Disponibilitate:
31-40  buc
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Livrare estimata:
luni, 13 mai 2024
Pachet de la
curier:  32,18 RON
Calculați costul de livrare
Modalități de plată
Modalități de livrare

Intellinet 750912 cabluri din fibră optică 1 m LC SC OM3 Vernil

EAN:

766623750912

Part number:

750912

SKU: 1044506
Soluții ideale pentru afacerea dumneavoastră
Găsim soluția optimă pentru afacerea dumneavoastră. Specialiștii noștri în vânzări și presale selectează în fiecare zi produse și servicii pentru clienții noștri.
Livrare expresă a echipamentelor în întreaga lume
Vă garantăm livrarea la timp a echipamentelor dumneavoastră, oriunde v-ați afla. Colaborăm cu parteneri globali pentru a ne asigura că logistica noastră este optimizată.
Sprijin pentru implementare garantat
Oferim sprijin în implementarea soluțiilor în afacerea dumneavoastră. Inginerii noștri calificați vă ajută să vă gestionați eficient infrastructura.
Clientul pe primul loc
Experții noștri RMA se ocupă de reclamații și de înlocuirea echipamentelor rapid și eficient, astfel încât afacerea dumneavoastră să funcționeze fără probleme.
Descriere
Intellinet 750912. Lungime cablu: 1 m, Tip fibră optică: OM3, Conector 1: LC, Conector 2: SC, Diametru miez: 50 µm, Duplex complet
Specificaţie
Caracteristici
Lungime cablu  Lungime cablu
1 m
afișează mai multe
Tip fibră optică  Tip fibră optică
OM3
afișează mai multe
Conector 1  Conector 1
LC
afișează mai multe
Conector 2  Conector 2
SC
afișează mai multe
Conector 2 genuri  Conector 2 genuri
Tată
afișează mai multe
Conector 1 gen  Conector 1 gen
Tată
afișează mai multe
Culoarea produsului  Culoarea produsului
Vernil
afișează mai multe
Duplex complet  Duplex complet
Da
afișează mai multe
Diametru miez  Diametru miez
50 µm
afișează mai multe
Diametru armătură  Diametru armătură
125 µm
afișează mai multe
Structură mod fibră 
Multimodală
afișează mai multe
Material izolație 
Emisie redusă de fum/fără halogen (LSZH)
afișează mai multe
Greutate şi dimensiuni
Diametrul cablului  Diametrul cablului
3 milimetri
afișează mai multe
Greutate  Greutate
70 g
afișează mai multe
Datele de ambalare
Cantitate per ambalaj 
1 buc.
afișează mai multe
Date logistice
Cod Sistem Armonizat (HS) 
85447000
afișează mai multe

Produse selectate

Păstrați legătura!
Abonați-vă la newsletterul nostru și fiți la curent cu promoțiile și știrile noastre.

Făcând clic pe butonul „Abonare” sunteți de acord să primiți informații de marketing pe adresa dumneavoastră de e-mail. Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi administrate de Senetic Distribution SRL, cu sediul social la Calea Rahovei nr. 266-268, corp 60, etaj 3, camera 10A, Axele B1/2-D, Stalpii 11-12, sector 5, Bucuresti, România. Aveți dreptul de a solicita acces la datele cu caracter personal și de a rectifica, șterge sau limita prelucrarea, precum și de a obiecta față de prelucrarea datelor. Puteți găsi informații detaliate despre prelucrarea datelor cu caracter personal în politica de confidențialitate.

Adresa e-mail este validă.
Această adresă E-mail este deja confirmată.
Această adresă E-mail încă nu a fost confirmată.
Vă mulțumim!
Verificați folderul Mesaje primite - veți primi un mesaj de la noi prin care vă solicităm să confirmați abonarea la newsletter.
Portalul reseller
Tot ceea ce căutați.Alăturați-vă
nouă!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pentru clienții de afaceriAlăturați-vă
nouă!
Metode de plată
Metode de trimitere
Certificate şi distincţii